W związku z dynamicznym rozwojem stomatologii i ortodoncji wprowadziliśmy do naszego zakresu usług leczenie za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się  sposobem leczenia tą innowacyjna metodą ortodontyczną.

Pozdrawiamy i zapraszamy

Zespół Vita-Dent 2022

***

W związku z ogromną potrzebą higienizacji i  dbania o higienę w trakcie leczenia ortodontycznego w  gabinecie Vita-Dent rozpoczęła pracę dyplomowana higienistka stomatologiczn-ortodontyczna Magdalena Gruszczyńska . W celu pogłębienia wiedzy  i umiejętności z zakresu dbania o higienę , jak również  zgłoszenia się na higienizację prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 607 850 375.

Pozdrawiamy i zapraszamy

Zespół Vita-Dent

Kalisz 9 października 2014.

***

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu i skorzystania z naszych usług.

W ramach „ Programu Profilaktyki Ortodontycznej u dzieci od 3 do 8 roku życia ” serdecznie   zapraszamy na bezpłatne porady ortodontyczne  w naszym gabinecie w miesiącach sierpień-wrzesień 2013r.

Profilaktyka Ortodontyczna jest bardzo ważnym elementem w zapobieganiu rozwoju wag zgryzu i utrwaleniu nieprawidłowych nawyków, które do rozwoju nieprawidłowości mogą doprowadzić. Zapraszamy.

Zespół Vita-Dent.

IMG_2598